Parada Niepodległości 2017

11 listopada 2017 - Parada Niepodległości
Przyłącz się do Akademii Morskiej w Gdyni!

11 listopada 2017 roku Gdynia tradycyjnie, bardzo uroczyście będzie świętować rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku. Jednym z głównych akcentów gdyńskich obchodów jest Parada Niepodległości. Rozpocznie się ona o godz. 12.00 i przejdzie nową trasą od ul. Starowiejskiej, aż pod Płytę Marynarza Polskiego na Skwerze Kościuszki, gdzie odbędą się oficjalne uroczystości z udziałem władz Miasta, dowództwa Marynarki Wojennej, delegacji organizacji społecznych. Jak co roku również Akademia Morska w Gdyni przyłączy się do świętowania.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników oraz studentów wraz z rodzinami do udziału w Paradzie Niepodległości, która odbędzie się w dniu 11 listopada 2017 roku. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 12.00. Zbiórka dla studentów Akademii Morskiej w Gdyni zaplanowana została na godz. 11:00 przy Dworcu Gdynia Główna (Plac Konstytucji). Do godz. 11:30 trwać będzie formowanie szyku AMG, by następnie włączyć się do ogólnego szyku Parady. Od godz. 11:30 będziemy przemieszczać się ul. Starowiejską w kierunku ul. 3 Maja w Gdyni. Pracownicy wraz z rodzinami proszeni są o przybycie o godz. 11:40.

M. Zajk
04.11.2017