Wydział Nawigacyjny Mistrzem!!!

Na przestrzeni ostatnich kilkunastu dni trwały w obiektach sportowych naszej uczelni rozgrywki sportowe w ramach Międzywydziałowych Mistrzostw Akademii Morskiej w Gdyni o puchar Jego Magnificencji Rektora. Mistrzostwa są imprezą cykliczną, rozgrywaną co ro­­ku, z okazji grudniowego Święta Szkoły. Zawody zostały przeprowadzone w formie spartakiady międzywydziałowej. Rozegrano osiem różnych konkurencji sportowych. W każdej z nich startowały drużyny, bądź pojedynczy zawodnicy reprezentujący swoje wydziały. Uczestnicy zdobywali punkty dla swojego wydziału w zależności od zajętego miejsca w danej dyscyplinie.

Zwycięzcą ogólnej klasyfikacji, a co za tym idzie zdobywcą pucharu został w tym roku Wydział Nawigacyjny, który wyprzedził ubiegłorocznego triumfatora - Wydział Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa.

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom składamy podziękowania za udział w zawodach i sportową postawę!

A. Lachowicz
19.12.2017