Dzień Otwarty na Wydziale Nawigacyjnym AMG

Serdecznie zapraszamy do udziału w Dniu Otwartym realizowanym na Wydziale Nawigacyjnym Akademii Morskiej w Gdyni (Al. Jana Pawła II 3). W piątek 13.04.2018 r. otwarte zostaną drzwi laboratoriów przyszłym kandydatom na studia na Wydziale Nawigacyjnym. Na wszystkich zainteresowanych czekamy w godzinach 9:00 – 14:00.

Podczas Dnia Otwartego odwiedzić będzie można:

  • Laboratorium Map Elektronicznych. Członkowie Koła Naukowego „Nawigator” zaprezentują możliwości prowadzenia nawigacji przy pomocy systemu ECDIS.
  • Planetarium. Członkowie Koła Naukowego „Nawigator” przedstawią podstawowe informacje nt. astronomii ze szczególnym uwzględnieniem astronawigacji.
  • Symulator Manewrowy prezentowany będzie przez członków Koła Naukowego „Seaways”, w którym podczas warsztatów będzie możliwość manewrowania w gdyńskim porcie.

O godz. 9:00, 10:00, 12:00, 13:00 zaplanowano spotkania z prodziekanem ds. studenckich i promocji w Auli w budynku Wydziału Nawigacyjnego. Spotkanie przybliży zasady rekrutacji na studia, omówiona zostanie struktura wydziału oraz jego zasoby laboratoryjne. Będzie możliwość zadania pytań dotyczących oferowanych przez wydział studiów na kierunkach Nawigacja i Transport.

O godzinie 11:00 serdecznie zapraszamy na wykład popularnonaukowy pt. „Nawigacja – wczoraj i dzisiaj”, który wygłosi prof. dr hab. inż. kpt.ż.w. Adam Weintrit.

Serdecznie zapraszamy

Podmiot udostępniający: 

WN

Wytworzył informację:

T. Neumann
09.03.2018
Wprowadzenie:
T.Neumann 09.03.2018
Ostatnia modyfikacja:
T.Neumann 19.03.2018