Wersja wpisu Rekrutacja dodatkowa na studia z dnia 02.08.2018

Informujemy, że rozpoczęła się rekrutacja dodatkowa na studia w roku akademickim 2018/2019.

Podczas rekrutacji, która odbyła się w zasadniczym terminie, wypełnione zostały limity na wszystkie rodzaje studiów stacjonarnych oferowane przez Wydział Nawigacyjny.

W rekrutacji dodatkowej wolne miejsca zostały na:

• studia niestacjonarne pierwszego stopnia, kierunek Nawigacja, specjalność Transport Morski
  • studia niestacjonarne drugiego stopnia, kierunek Transport, specjalność Morskie Systemy Transportowe i Logistyczne

W celu aplikowania na studia należy zarejestrować się w systemie irk.am.gdynia.pl, następnie w terminie do dnia 14.09.2018 r. dostarczyć wymagane dokumenty do Dziekanatu Wydziału Nawigacyjnego, Al. Jana Pawła II 3. Dziekanat przyjmuje podania codziennie w dni robocze w godzinach 10:00 - 14:00.

T. Neumann
02.08.2018