Z wielką przyjemnością informujemy, że w czwartek 27.09.2018 r.

dr inż. Przemysław Krata

dr inż. Wojciech Wawrzyński

głosami członków Rady Naukowej Wydziału Nawigacyjnego Akademii Morskiej w Gdyni uzyskali stopień naukowy doktora habilitowanego w dysycyplinie naukowej transport.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na polu naukowym, zadowolenia z pracy zawodowej oraz spełnienia w życiu osobistym.

Informujemy, że rozpoczęła się rekrutacja dodatkowa na studia w roku akademickim 2018/2019.

Podczas rekrutacji, która odbyła się w zasadniczym terminie, wypełnione zostały limity na wszystkie rodzaje studiów stacjonarnych oferowane przez Wydział Nawigacyjny.

W rekrutacji dodatkowej wolne miejsca zostały na:

Akademicki Ranking Uniwersytetów Świata, znany również jako ranking szanghajski, to zestawienie prowadzone i opracowywane przez Institute of Higher Education przy Uniwersytecie Jiao Tong w Szanghaju, klasyfikujące osiągnięcia naukowe i badawcze wyższych uczelni.

Wydział Nawigacyjny ogłasza rekrutację na studia podyplomowe "Modern Ship Management" na rok akademicki 2018/2019 . Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat studiów.

Podmiot udostępniający:

WN