Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że w wyniku ewaluacji jakości działalności naukowej 2015-2018, przeprowadzonej przez KEJN MNiSW, Wydział Nawigacyjny Uniwersytetu Morskiego w Gdyni uzyskał kategorię B.

Serdecznie gratulujemy wszystkim pracownikom Wydziału!

Informujemy, że rozpoczęła się rekrutacja na studia stacjonarne drugiego stopnia w roku akademickim 2019/2020.

Wydział Nawigacyjny Uniwersytetu Morskiego w Gdyni po raz kolejny przyłączy się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ramach XXVIII Finału zapraszamy na pokazy w Planetarium im. Antoniego Ledóchowskiego prowadzone przez studentów naszego wydziału. Otwarte będą również symulatory mostka nawigacyjnego przy których studenci kierunku Nawigacja demonstrować będą zasady manewrowania statkami.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Paradzie Niepodległości, która odbędzie się w dniu 11 listopada 2019 roku.

Podmiot udostępniający:

WN