Aktualności

Serdecznie zapraszamy do udziału w Paradzie Niepodległości, która odbędzie się w dniu 11 listopada 2019 roku.

Obóz zimowy 2019 organizowany jest przez Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Koszt udziału w obozie wynosi: 700 zł. Cena zawiera: zakwaterowanie, wyżywienie, skipass i opiekę instruktorską. Dojazd i powrót we własnym zakresie.

Zapisy trwają do 17 listopada 2019 roku (wyłącznie elektronicznie).

W ramach realizowanych zajęć na studiach II stopnia na kierunku Nawigacja studenci brali udział w zająciach Manewrowania Zbiornikowcami w Ośrodku Szkoleniowym Fundacji Bezpieczeństwa Żeglugi i Ochrony Środowiska w Iławie. Jest to już drugi wyjazd szkoleniowy dla studentów naszego wydziału.

21 października 2019 r. miała miejsce Gala Ambasadorów Kongresów Polskich. Podczas uroczystości dyplom uzyskał jeden z pracowników naszego Wydziału

dr hab inż. Krzysztof Czaplewski, prof. UMG

Program Ambasadorów Kongresów Polskich służy promowaniu Polski, jako miejsca organizacji międzynarodowych kongresów i konferencji. Prof. Czaplewski w bieżącym roku był przewodniczącym komitetu organizacyjnego European Navigation Conference (ENC).

Serdecznie gratulujemy.

Podmiot udostępniający: