Aktualności

W okresie zagrożenia epidemicznego Wydział Nawigacyjny Uniwersytetu Morskiego jest niedostępny dla studentów. W tym czasie nie odbywają się żadne zajęcia dydaktyczne, obrony prac dyplomowych, konsultacje z pracownikami Wydziału jak i inne spotkania.

Wobec wzrostu ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2 oraz kolejnymi przypadkami zachorowań na COVID-19 w Polsce, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego zawiesza na obszarze całego kraju działalność dydaktyczną prowadzoną przez uczelnie.

W związku z powyższym w terminie od dnia 12 marca 2020 roku do dnia 25 marca 2020 roku zawieszone zostają zajęcia dydaktyczne prowadzone na wszystkich formach i poziomach studiów realizowanych na Wydziale Nawigacyjnym Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

Z wielką przyjemnością informujemy, że we wtorek 25.02.2020 r.

dr inż. Małgorzata Pawlak

głosami członków Rady Dyscypliny Inżynieria Lądowa i Transport Politechniki Poznańskiej uzyskała stopień naukowy doktora habilitowanego nauk inżynieryjno-technicznych w dysycyplinie naukowej inżynieria lądowa i transport.

W dniu 7 stycznia 2020 Dziekan WN powołał Wydziałowy Zespół Badawczy, działający w ramach dyscypliny naukowej inżynieria lądowa i transport w następującym składzie:
  • Dr hab. inż. Jakub Montewka, prof. UMG – kierownik
  • Dr hab. inż. Przemysław Krata, prof. UMG