Aktualności

Szanowni Państwo, Katedra Geodezji i Oceanografii zaprasza na spotkanie informacyjne dot. kierunku Technologie Kosmiczne i Satelitarne. Na spotkaniu przedstawione zostaną szczegółowe informacje dot. przebiegu studiów oraz korzyści wynikających z ich ukończenia. Przewidziana jest możliwość zadawania pytań. Zapraszamy we wtorek 12.02.2019 na godz. 14:00 do sali wykładowej w budynku Sędzickiego 19 (siedziba KGiO).

Dziekan Wydziału serdecznie zaprasza na wydziałowe seminarium naukowe, które odbędzie się 7.02.2019 r. o godzinie 11:00 w sali 121. Podczas trwania seminarium wystąpi mgr inż. Kamil Formela z Katedry Nawigacji naszego wydziału z prezentacją pt. „Wielokryterialna metoda oceny bezpieczeństwa nawigacyjnego dla różnych wariantów projektowanej drogi wodnej”.

Z wielką przyjemnością informujemy, że w czwartek 24.01.2019 r.

dr inż. Tadeusz Pastusiak

głosami członków Rady Naukowej Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej uzyskał stopień naukowy doktora habilitowanego w dysycyplinie naukowej transport.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na polu naukowym, zadowolenia z pracy zawodowej oraz spełnienia w życiu osobistym.

Wydział Nawigacyjny Uniwersytetu Morskiego w Gdyni po raz kolejny przyłączy się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ramach XXVII Finału zapraszamy na pokazy w Planetarium im. Antoniego Ledóchowskiego prowadzone przez studentów naszego wydziału. Otwarte będą również symulatory mostka nawigacyjnego przy których studenci kierunku Nawigacja demonstrować będą zasady manewrowania statkami.

Podmiot udostępniający:

WN