Aktualności

Serdecznie zapraszamy do udziału w Dniu Otwartym realizowanym na Wydziale Nawigacyjnym Uniwersytetu Morskiego Morskiej w Gdyni (Al. Jana Pawła II 3). W piątek 12.04.2019 r. otwarte zostaną drzwi laboratoriów przyszłym kandydatom na studia na Wydziale Nawigacyjnym. Na wszystkich zainteresowanych czekamy w godzinach 9:00 – 14:00.

Podczas Dnia Otwartego odwiedzić będzie można:

Informujemy, że nasz pracownik mgr inż. kpt.ż.w. Andrzej Hejmlich z Katedry Eksploatacji Statku po publicznej obronie rozprawy doktorskiej głosami członków Rady Naukowej Wydziału Nawigacyjnego Uniwersytetu Morskiego w Gdyni uzyskał stopień naukowy

doktora nauk technicznych
w zakresie transportu

Szanowni Państwo, Katedra Geodezji i Oceanografii zaprasza na spotkanie informacyjne dot. kierunku Technologie Kosmiczne i Satelitarne. Na spotkaniu przedstawione zostaną szczegółowe informacje dot. przebiegu studiów oraz korzyści wynikających z ich ukończenia. Przewidziana jest możliwość zadawania pytań. Zapraszamy we wtorek 12.02.2019 na godz. 14:00 do sali wykładowej w budynku Sędzickiego 19 (siedziba KGiO).

Podmiot udostępniający:

WN