Aktualności

Informujemy, że nasz pracownik mgr inż. Adam Kaizer z Katedry Transportu i Logistyki po publicznej obronie rozprawy doktorskiej głosami członków Rady Naukowej Wydziału Nawigacyjnego Uniwersytetu Morskiego w Gdyni uzyskał stopień naukowy

doktora nauk inżynieryjno-technicznych
w zakresie inżynieria lądowa i transport

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w pokazach organizowanych przez Studenckie Koło Naukowe „Nawigator” w ramach tegorocznej Europejskiej Nocy Muzeów do Planetarium im. Antoniego Ledóchowskiego przy Wydziale Nawigacyjnym Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Seanse odbywać się będą 18.05.2019 r. w godzinach 19:00 – 01:00. Wstęp wolny. Wejście do Planetarium otwarte będzie od strony portu jachtowego.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Dniu Otwartym realizowanym na Wydziale Nawigacyjnym Uniwersytetu Morskiego Morskiej w Gdyni (Al. Jana Pawła II 3). W piątek 12.04.2019 r. otwarte zostaną drzwi laboratoriów przyszłym kandydatom na studia na Wydziale Nawigacyjnym. Na wszystkich zainteresowanych czekamy w godzinach 9:00 – 14:00.

Podczas Dnia Otwartego odwiedzić będzie można:

Informujemy, że nasz pracownik mgr inż. kpt.ż.w. Andrzej Hejmlich z Katedry Eksploatacji Statku po publicznej obronie rozprawy doktorskiej głosami członków Rady Naukowej Wydziału Nawigacyjnego Uniwersytetu Morskiego w Gdyni uzyskał stopień naukowy

doktora nauk technicznych
w zakresie transportu