INSTRUKCJA OBSŁUGI USOS WEB DLA STUDENTÓW I ROKU I i II stopnia

INFORMACJE TYLKO ! DLA STUDENTÓW I ROKU

(studia stacjonarne/niestacjonarne, I i II STOPIEŃ)

WNIOSKI NALEŻY ZŁOŻYĆ PRZEZ SYSTEM USOS: https://usosweb.usos.umg.edu.pl

USOS - INSTRUKCJA DLA STUDENTÓW I ROKU

USTAWIAMY NOWE HASŁO  PODAJĄC ADRES E-MAIL:

KROK 1: REJESTRACJA W SYSTEMIE USOSWEB

Wchodzimy na stronę: usosweb.usos.umg.edu.pl => zaloguj się

NRALBUMUatSTUDENT.UMG.EDU.PL

KROK 2: Po zalogowaniu do USOSWEB należy wejść => DLA WSZYSTKICH => WNIOSKI => pojawi się lista wniosków, które są dostępne do uzupełnienia

• Przed rozpoczęciem wnioskowania zapoznaj się z regulaminem przyznawania świadczeń
  • Aby rozpocząć uzupełnianie wniosku należy przy wybranym wniosku kliknąć „zacznij wypełniać” (jeśli się przerwie wypełnianie wniosku to po powrocie należy użyć przycisku „kontynuuj wypełnianie”).
  • Po kliknięciu „zacznij wypełniać” należy uzupełniać ekrany zgodnie z tym, o co prosi system. System podpowiada co i gdzie należy wypełnić. Na niektórych ekranach po najechaniu na tekst rozwija się lista informacyjna lub link np. do ustaw, regulaminu studiów itp. Prosimy o uważne czytanie informacji na ekranach.
  • Przed rozpoczęciem wypełniania wniosku o stypendium socjalne należy uzupełnić oświadczenie o dochodach!

Po złożeniu wniosków drogą elektroniczną (zarejestrowaniu ich) DO 21.10.2023r. należy dostarczyć do KOMISJI STYPENDIALNEJ WYDZIAŁU NAWIGACYJNEGO p.136 (nad basenem) dokumenty w wersji papierowej (nie te wygenerowane przez USOS), lecz załączniki Regulaminu świadczeń dla studentów UMG (wymienione w poprzednim poście)

e-mail: stypendiaatwn.umg.edu.pl.

P.Krajewska