Studenci WN na TOP YOUNG 100

W dniu 17 kwietnia 2024 r. odbyła się konferencja Top Young 100 „AI Empowering People for Success in Education and Business”, podczas której miało miejsce zakończenie VI oraz otwarcie VII edycji programu Top Young 100.

Program Top Young 100 to coroczna inicjatywa wspierająca najlepszych studentów kierunków związanych z łańcuchem dostaw w Polsce. Od lat identyfikuje i wspiera młode talenty, budując silne centrum kompetencji przyszłych liderów branży, poprzez platformę łączącą środowiska studenckie, biznesowe i akademickie.

Studentki z Koła Naukowego loGIStic ukończyły program z wyróżnieniami: Natalia Bryła uzyskała wyróżnienie specjalne za ukończenie Programu Top Young 100. Natomiast Oliwia Struck otrzymała wyróżnienie dla najlepszego rozwiązania wyzwania biznesowego w ramach II tury wyzwań VI edycji programu Top Young 100.

Podczas trwania programu studentki zrealizowały po trzy wyzwania:

Natalia Bryła:

• Budowa systemu do zarządzania Action Planami – realizowane we współpracy z przedsiębiorstwem CAT LC Polska;
  • Optymalny podział rejonów dystrybucyjnych przedstawionych na mapie w wersji elektronicznej – realizowane we współpracy z przedsiębiorstwem Geodis;
  • Analiza zachowań i działań młodych wchodzących na rynek pracy lub młodych z krótkim stażem pracy – realizowane we współpracy z przedsiębiorstwem PSML.

Oliwia Struck:

• Ergonomiczne dostosowanie stanowisk pracy nie mające wpływu na produktywność procesu copackingu - realizowane we współpracy z przedsiębiorstwem FM Logistic;
  • Optymalny podział rejonów dystrybucyjnych przedstawionych na mapie w wersji elektronicznej - realizowane we współpracy z przedsiębiorstwem Geodis;
  • Optymalizacja wskaźników wpływających na wydajność stacji GTP i efektywne, pogrupowane oraz bezpieczne ułożenie produktu w pojemnikach DI-realizowane we współpracy z przedsiębiorstwem Żabka (wyróżnione).

Dodatkowo wzięły udział w wielu aktywnościach szkoleniowych, które miały na celu rozwój kompetencji oraz poszerzenie wiedzy, m.in.: Szkolenie Leadership, „Digital transformation in supply chain„ czy tworzenie profesjonalnego CV.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.