Częściowe wznowienie realizacji zajęć

Zgodnie z informacją zamieszczoną na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, od 25 maja przywrócona zostanie możliwość prowadzenia zajęć dydaktycznych na ostatnich latach studiów oraz tych zajęć, które nie mogą być realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, w tym w laboratoriach.

W przypadku naszego Wydziału będą to głównie zajęcia laboratoryjne wymagane konwencją STCW.

W pierwszej kolejności wracają zajęcia laboratoryjne na semestrze 6 kierunku Nawigacja. W następnych tygodniach będą to kolejno, w odstępach 1-2 tygodniowych: semestr 4 i semestr 2 kierunku Nawigacja.

Natomiast zajęcia na kierunku Transport będą kontynuowane wyłącznie w formie zdalnej.

Szczegółowe informacje zostaną przekazane Państwu w najbliższych dniach drogą mailową oraz za pośrednictwem strony Wydziału.

S.Guze