Najlepsze dyplomy o Gdyni nagrodzone

W środę, 9 grudnia, poznaliśmy laureatów  konkursu na najlepszą pracę dyplomową poświęconą tematyce rozwoju gospodarczego Gdyni.

W konkursie o nagrodę Prezydenta Miasta Gdyni na najlepszą pracę dyplomową poświęconą tematyce rozwoju gospodarczego Gdyni startować mogli studenci, którzy swój dyplom poświęcili na opisanie zagadnień związanych z miastem Gdynia.

W końcowym werdykcie nagrodę główną przyznano Rafałowi Borowskiemu, absolwentowi specjalności Transport i Logistyka na Wydziale Nawigacyjnym UMG za pracę „Studium wykonalności dostosowania części linii 228 i 723 Gdynia Chylonia-Gdynia Port Oksywie do obsługi ruchu pociągów aglomeracyjnych”. Promotorem nagrodzonej pracy jest dr inż. Mirosław Nowakowski.

Ogłoszenie wyników i przyznanie nagród obyło się wirtualnie. W krótkiej ceremonii udział wzięli: prezydent Gdyni Wojciech Szczurek, wiceprezydent Gdyni ds. gospodarki Katarzyna Gruszecka-Spychałaprof. dr hab. Tadeusz Palmowski, członkowie jury oraz nagrodzeni absolwenci i ich promotorzy.

Więcej informacji w zakładce UM Gdynia: Najlepsze dyplomy o Gdyni nagrodzone

Składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!