WAŻNA INFORMACJA

Komunikat Dziekana Wydziału Nawigacyjnego w sprawie organizacji zajęć dydaktycznych.

W dniu 28.10.2020 r. JM Rektor wydał Zarządzenie nr 83 , zgodnie z którym od poniedziałku 2 listopada aż do odwołania wszystkie zajęcia wykładowe, ćwiczeniowe, seminaryjne i projektowe, a także laboratoria i zajęcia w-f będą realizowane w formie zdalnej.

Pragniemy przypomnieć, iż na prośbę studentów trybu niestacjonarnego Dziekan Wydziału WN dr hab. inż. Tomasz Neumann, prof. UMG podjął decyzję o zawieszeniu realizacji zajęć praktycznych realizowanych dotychczas w formie tradycyjnej (na terenie uczelni).

Zajecia w trybie niestacjonarnym zaplanowane w terminie od 31.10.2020 r.  zostaną przeplanowane decyzją Dziekana na termin w którym warunki epidemiologiczne pozwolą na przeprowadzenie ich w sposób bezpieczny.

W zależności od stanu sytuacji epidemicznej okres zawieszenia zajęć może ulec zmianie.

Załączniki: