Informacje o składaniu wniosków o stypendia na semestr letni

Wydziałowa Komisja Stypendialna informuje, że ostatnia wypłata stypendium w semestrze zimowym nastąpi na początku lutego 2021r. ( V rata).

Wnioski na semestr letni można składać na razie online (w JEDNYM pliku PDF) na maila: stypendiaatwn.umg.edu.pl do 22.03.2021r.

Wniosek bez odręcznego podpisu nie jest ważny.

Studenci, którzy w semestrze zimowym otrzymywali:

1. stypendium socjalne (socjalne zwykłe i  w zwiększonej wysokości) składają: zał. 2a oraz zał. 1

2. stypendium rektora dla najlepszych studentów składają zał. 8a oraz zał. 1.

Studenci, którzy składają nowy wniosek składają zał. 8, zał. 1 oraz wykaz ocen

(Uwaga studenci, którzy w marcu będą na  I roku I semestrze MSTiL stacjonarne - składacie zał. 8 oraz zał. 1 oraz wykaz ocen za ostatni semestr studiów inżynierskich pod warunkiem zdania egzaminu dyplomowego).

Zwracam uwagę, że osoby, które w semestrze zimowym miały przyznane stypendium rektora, nie mają przedłużonego stypendium automatycznie mimo złożenia zał.8a, zgodnie z regulaminem, stypendium jest przyznawane podstawie uzyskania odpowiedniego miejsca na liście rankingowej

3. Stypendium dla osób niepełnosprawnych składają zał. 7a oraz zał.1

Bardzo proszę o sprawdzenie adresów, numerów telefonu, adresu e-mail, jakie mają Państwo wprowadzone w wirtualnej uczelni. Jeśli adres lub inne dane są nieaktualne proszę mailowo poinformować pracownika dziekanatu do 1.03.2021.

P.Krajewska
07.01.2021