SCIENCECOM 2021

19 listopada br. ( piątek ) przedstawiciele Koła Naukowego Innowacyjnych Systemów Transportowo – Logistycznych działającego na Wydziale Nawigacyjnym Uniwersytetu Morskiego w Gdyni uczestniczyli w konferencji ScienceCom – festiwalu nauki, który łączy w sobie cechy konferencji naukowej, szkolenia oraz platformy wymiany myśli i doświadczeń organizowanym przez Centrum Nauki Experyment w Gdyni. Oprócz uczestnictwa w szkoleniach studenci mieli również okazję zaprezentować osiągnięcia koła naukowego. W tegorocznej edycji pokazowej członkowie KN ISTL zaprezentowali  funkcjonowanie części swoich materiałów i urządzeń edukacyjno - badawczych takich jak:  model zapory pneumatycznej, kamerę podwodną oraz grubościomierz ultradźwiękowy.

Opiekunom (M.Ziemska; A.Kaizer) i Studentom Koła ISTL życzymy wielu sukcesów!