Promocja oferty edukacyjnej Wydziału Nawigacyjnego i UMG podczas targów edukacyjnych w Pucku

Promocja Uczelni podczas targów edukacyjnych w Pucku

W środę, 12 października 2022 roku, na zaproszenie Powiatowego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pucku reprezentacja Wydziału Nawigacyjnego przedstawiła aktualną ofertę edukacyjną studiów pierwszego i drugiego stopnia oraz podyplomowych.

Uczelnia była promowana wśród uczniów Technikum i Branżowej Szkoły I Stopnia oraz uczniów zaproszonych z innych szkół w regionie. Delegacja UMG szczegółowo odpowiadała na wszystkie pytania odwiedzających stoisko Uczelni młodych ludzi, jak również ich nauczycieli. Promocją objęta została zarówno oferta edukacyjna naszej Uczelni, jak również bogate tradycje morskie i mundurowy charakter Uniwersytetu.

Podczas wydarzenia ofertę edukacyjną Uczelni przedstawiali reprezentanci wydziałów:

• Nawigacyjnego - Pani mgr inż. Ewelina Ziajka,
  • Mechanicznego - Pani mgr inż. Anna Lesnau,
  • Zarządzania i Nauk o jakości - Pan dr inż. Witold Kozirok

oraz pracownik Biura Promocji i Komunikacji mgr Łukasz Nowicki.

szkoły, jak i nauczycielami, z którymi wymieniono się kontaktami. Owocne rozmowy spowodowały chęć przyjazdu bezpośrednio do naszej Uczelni i bliższego poznania UMG.

Mamy nadzieję, że już niedługo zobaczymy się w murach naszej Uczelni!

E. Ziajka