Dni Otwarte Uniwersytetu Morskiego w Gdyni

Uczniowie szkół średnich w tym także przyszli maturzyści będą mogli przekonać się o wyjątkowości Uniwersytetu Morskiego w Gdyni (UMG) w dniach 20 – 21 kwietnia 2023 roku w godz. 9:00 – 14:00 podczas Dni Otwartych.

Wydarzenie odbędzie się zarówno w budynku głównym przy ul. Morskiej 81-87, jak i w budynku Wydziału Nawigacyjnego mieszczącego się przy al. Jana Pawła II 3 na Skwerze Kościuszki w Gdyni. Podczas Dni Otwartych studenci opowiedzą o uczelni, tajnikach studiowania, życiu studenckim i praktykach morskich. W Auli im. Tadeusza Meissnera swoją działalność zaprezentują Koła Naukowe.

Otwarte zostaną również najnowocześniejsze laboratoria Wydziału Elektrycznego, Mechanicznego, Nawigacyjnego oraz Zarządzania i Nauk o Jakości. Prócz zwiedzania uczelni uczniowie będą mogli wziąć udział w ciekawych wykładach i warsztatach tematycznych.

Dni Otwarte to niebywała okazja do poznania uczelni od wewnątrz, wysłuchania prezentacji o ofercie edukacyjnej, zasadach i terminach rekrutacji oraz wymaganych dokumentach.

Wszystkie osoby, które chciałyby poznać Uniwersytet Morski w Gdyni zapraszamy do udziału w Dniach Otwartych.

Więcej informacji na temat Dni Otwartych: Dni Otwarte UMG 20-21.04.2023 | Uniwersytet Morski w Gdyni

M. Zajk