Koła Naukowe WN uczestniczyły w SCIENCECOM 2023

W dniach 17-18.11.2023 r. studenci i opiekunowie Kół Naukowych WN uczestniczyli w wydarzeniu ScienceCom 2023, które zostało zorganizowane w Centrum Nauki Experyment w Gdyni. Nasza delegacja składała się z członków Koła Naukowego Innowacyjnych Systemów Transportowo-Logistycznych oraz  Naukowego Koła Badań Podwodnych "Sea Quest".  Dodatkowo, z ramienia UMG, silne wsparcie stanowiły Panie z Biura Transferu Technologii. Stanowiska KN ISTL oraz NKBP cieszyły się dużą popularnością, zarówno wśród dzieci jak i osób dorosłych. Przygotowane przez studentów pokazy, krzyżówki, wykreślanki, mobilny batychron podwodny, makieta portu morskiego oraz plansza sprawnościowa z ORP Błyskawica przyciągały wielu odwiedzających Centrum Nauki Experyment.

A.Kiazer