Koło naukowe loGIStic na podium w finale VII Edycji Uniwersyteckiej Ligi Logistyków

W dniach 11-12 kwietnia 2023 r. odbył się Finał VII Edycji Uniwersyteckiej Ligi Logistyków organizowany przez Naukowe Koło Logistyki Dialog działające przy Katedrze Logistyki Ekonomicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

W eliminacjach uczestniczyły drużyny z całej Polski. Ostatecznie do finału dostało się 10 zespołów, w tym dwa zespoły (zespół koła naukowego TRANSLOG i loGIStic) z Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

Drużyna „Pasiutowcy” składająca się z członków koła loGIStic, w składzie Ewa Pasiut, Julia Kisiel i Mateusz Galas zajęła 3. miejsce w tym konkursie.

Zwycięski zespół zaprezentował własną koncepcję pt. Przyszłość logistyki miejskiej i dystrybucyjnej w zakresie rozwiązań innowacyjnych, inteligentnych i autonomicznych wpływających na efektywność w zakresie transportu.

Gratulujemy!

O. Lewicka