Konkurs Czerwonej Róży 2023

Stowarzyszenie Czerwonej Róży, organizator konkursu o laur Czerwonej Róży 2023 na najlepszego studenta i koło naukowe województwa pomorskiego, ogłosiło harmonogram tegorocznej edycji wydarzenia.

Konkurs „Czerwonej Róży” jest prowadzony w dwóch etapach: uczelnianym i głównym, w kategoriach: „najlepszy student” oraz „najlepsze koło naukowe”.

Statuetka Czerwonej Róży trafia do rąk wybitnych i najbardziej wyróżniających się studentów. Kandydatów do nagrody zgłaszają bezpośrednio władze poszczególnych uczelni, wskazując po jednym kandydacie w każdej kategorii.

Zgłoszenia należy dostarczyć do Prorektora ds. Studenckich (C-152) do dnia 24 marca 2023 r.

Nagrody w Konkursie:

• w kategorii „najlepszy student” – samochód osobowy
  • w kategorii „najlepsze koło naukowe” - kwota 15.000 zł
  • nagrody dodatkowe ufundowane przez instytucje lub osoby prywatne.

Harmonogram tegorocznej edycji Konkursu:

• 16.05.2023 (wtorek) - publiczna prezentacja kandydatów,
  • 19.05.2023 (piątek) - zamknięte posiedzenie Kapituły Konkursu,
  • 21.05.2023 (niedziela) - uroczysta gala.

Regulamin Konkursu oraz oba formularze zgłoszeniowe znajdują się w załącznikach.

Załączniki: