Spotkanie słuchaczy i wykładowców studiów podyplomowych na Darze Młodzieży

19 maja 2023 r., na pokładzie żaglowca „Dar Młodzieży”, odbyło się spotkanie integracyjne słuchaczy i wykładowców studiów podyplomowych Zarządzanie ryzykiem w morskim przemyśle wydobywczym i energetyce wiatrowej, realizowanych na Wydziale Nawigacyjnym UMG. W spotkaniu wzięli udział absolwenci pierwszej edycji studiów, uczestnicy aktualnej edycji, oraz wykładowcy, wśród których jest wielu ekspertów z branży, w tym także pracownicy Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. W spotkaniu wzięli także udział przedstawiciele PGE Baltica ─ głównego partnera studiów, w tym wykładowcy, absolwenci i uczestnicy studiów. Jedną z głównych atrakcji spotkania była możliwość zwiedzania żaglowca i zapoznania się z codziennym życiem i obowiązkami praktykantów szkolących się na „Darze Młodzieży” przed jego wyjściem w kolejny rejs.

fot. Maciej Czarniak