Koło Naukowe loGIStic podczas ONE Terminal RUN

Koło Naukowe loGIStic podczas ONE Terminal RUN

23 czerwca 2024 roku członkowie Koła Naukowego loGIStic z Wydziału Nawigacyjnego Uniwersytetu Morskiego w Gdyni wzięli udział w IV edycji ONE Terminal RUN, czyli biegu organizowanego na terenie terminala portowego GCT w Gdyni.

ONE Terminal RUN to pierwszy na świecie bieg na terminalu kontenerowym. To coroczne wydarzenie przyciąga nie tylko entuzjastów sportu, ale również profesjonalistów z branży TSL. Uczestnicy mają okazję przebiec trasę, która wiedzie przez różne sektory portowe, co pozwala im nie tylko na sportową rywalizację, ale także na zapoznanie się z imponującą infrastrukturą portu oraz złożonymi procesami logistycznymi. To wyjątkowa okazja do integracji środowiska logistycznego i promocji zdrowego trybu życia w unikalnym środowisku portowym.

W biegu na pięć kilometrów wzięło udział siedem osób: Natalia Bryła, Klaudia Grzybek, Martyna Neumann, Paweł Borowiec i Mateusz Galas. Wraz z nimi pobiegło również dwóch nauczycieli akademickich: mgr Oktawia Specht oraz dr inż. Mariusz Specht.

Dystans jednej mili morskiej udało się pokonać Ewie Pasiut.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom świetnych wyników i dziękujemy organizatorom za zorganizowanie tego biegu. Już teraz nie możemy się doczekać kolejnej edycji ONE Terminal RUN, gdzie znów będziemy mogli wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Podmiot udostępniający: 

WN

Wytworzył informację:

M. Galas
24.06.2024