Sukces KN ISTL na LOGIDEAS 2024

W dniu 17.05.2024r. przedstawiciele KN ISTL z Wydziału Nawigacyjnego uczestniczyli w konferencji naukowej LOGIDEAS 2024 organizowanej przez SKNL CORLOG z Wyższej Szkoły Logistycznej w Poznaniu.
Maria Minczykow i Szymon Ługiewicz zajęli I miejsce przedstawiając referat "Analiza dostępności środków transportu publicznego w Trójmieście".
Pracę wykonali na podstawie przeprowadzonych badań częstotliwości kursowania pojazdów komunikacji miejskiej i ankiety wśród jej użytkowników.
Oliwia Cegiełka i Agnieszka Tessmer zajęły III miejsce prezentując referat "Idea Green Port w polskich portach morskich" opisujący samą koncepcję zielonych portów jak i najważniejsze polskie porty morskie w jej aspekcie.
Patrycja Mueller i Sara Klebba otrzymały wyróżnienie za swój referat "Zielony transport w aspekcie ekologicznej strategii rozwoju transportu morskiego". Przedstawiły w nim główne alternatywy dla paliw emisyjnych.

Serdecznie Gratulujemy!