Wersja wpisu Szczegółowy terminarz rekrutacji z dnia 10.07.2018

W terminie od 02.07 do 16.07 możliwe jest składanie podań o przyjęcie na studia. Komplet dokumentów należy dostarczyć do siedziby Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej (Aula Wydziału przy wejściu do budynku), od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00, tel. 58 55 86 100

Komplet dokumentów zawiera:

• oryginał i/lub odpis na prawach oryginału (przyjmowane będą tylko świadectwa wydane przez szkołę)
  • podanie do JM Rektora o przyjęcie na studia z naklejonym zdjęciem
  • potwierdzenie dokonania opłaty rekrutacyjnej (dowód wpłaty pocztowej, dowód wpłaty w banku, potwierdzenie dokonania przelewu)
  • ksero dokumentu potwierdzającego toższamość
  • na studia stacjonarne pierwszego stopnia na kierunek Nawigacja dodatkowo Morskie Świadectwo Zdrowia

Po ogłoszeniu wstępnych wyników rekrutacji, które nastąpi 19.07 (do godziny 12:00 wyniki zostaną opublikowane w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów) w przypadku uzyskania statusu wstępnie przyjęty w terminie do poniedziałku 23.07 do godziny 14:00 należy dostarczyć drugie świadectwo dojrzałości (o ile nie zostało złożone wcześniej). Teczka kandydata koniecznie zawierać musi świadectwo dojrzałości oraz jego odpis (dokumenty te wydaje szkoła średnia w momencie ogłoszenia wyników egzaminów maturalnych). Niespełnienie tego warunku skutkować będzie nieprzyjęciem na studia oraz jednocześnie przyjmowaniem na studia kandydatów z listy rezerwowej.

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna 25.07 o godzinie 14:00 zamyka listy przyjętych na studia. Zmiana statusu w systemie IRK nastąpi do dnia 27.07.

W przypadku niezakwalifikowania się na studia na Wydziale Nawigacyjnym AMG w dniu 26.07 w godzianch 10:00-14:00 możliwe będzie odebranie dokumentów. W dniu 27.07 wszystkie nieodebrane dokumenty zostaną odesłane pocztą.

T. Neumann
26.05.2018