II EDYCJA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH

Rozpoczęła się rekrutacja na drugą edycję studiów podyplomowych „Zarządzanie ryzykiem w morskim przemyśle wydobywczym i energetyce wiatrowej” organizowanych przez Wydział Nawigacyjny Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

Studia trwają dwa semestry i obejmują łącznie około 200 godzin. Zajęcia rozpoczną się na przełomie lutego i marca 2023 r. Studia prowadzone są w trybie niestacjonarnym, tj. zajęcia są realizowane w formie zjazdów weekendowych (w soboty oraz niedziele). Kadrę studiów podyplomowych stanowią głównie specjaliści z branży, a same studia dzięki unikatowej strukturze programu łączą wiedzę teoretyczną i ekspercką. Listę wykładowców można poznać na stronie studiów w podpunkcie NASI WYKŁADOWCY(link is external)

Partnerem głównym studiów jest PGE Baltica.

Rekrutacja na II edycję studiów potrwa do 16.12.2022 r., bądź do wyczerpania limitu miejsc. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia przyjmowane są pocztą elektroniczną na adres podyplomoweatwn.umg.edu.pl, lub tradycyjną pocztą na adres Dziekanatu Wydziału Nawigacyjnego UMG.

Więcej informacji na stronie studiów(link is external)

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na II edycję studiów!

Podmiot udostępniający: 

WN

Wytworzył informację:

A.Kaizer
15.11.2022