Naukowcy Wydziału wyróżnieni stypendiami Ministra Edukacji i Nauki

W dniu 1 lipca 2022 roku Ministerstwo Edukacji i Nauki ogłosiło listę wybitnych młodych naukowców wykazujących się znaczącymi osiągnięciami w działalności naukowej, którym zostało przyznane trzyletnie stypendium Ministra Edukacji i Nauki. Wśród laureatów są naukowcy z Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

Miło nam poinformować, iż wśród lauretów znaleźli się dwaj pracownicy Wydziału: dr inż. Mariusz Specht z Katedry Transportu i Logistyki oraz dr inż. Paweł Dąbrowski z Zakładu Geodezji i Oceanografii. Warto podkreślić, że obaj laureci są członkami zespołu badawczego Nawigacji GNSS, hydrografii oraz jednostek bezzałogowych (pływających i latających) kierowanego przez prof. dr. hab. inż. Cezarego Spechta.

Serdecznie gratulujemy.

T. Neumann