Rektor i Senat

mają zaszczyt zaprosić na

ŚWIĘTO
UNIWERSYTETU MORSKIEGO W GDYNI

które odbędzie się 8 grudnia 2020 r. (wtorek)

Dnia 27.11.2020 roku odbyło się VI Sympozjum Morskie Kół Naukowych Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, którego organizatorami było Koło Naukowe Transportu i Logistyki -TRANSLOG, Naukowe Koło e-Biznesu oraz Koło Naukowe Innowacyjnych Systemów Transportowo-Logistycznych. Sympozjum zostało zorganizowane w formie zdalnej z wykorzystaniem platformy MS Teams.

Tematem VI edycji Sympozjum była Innowacyjna gospodarka - nowe trendy i technologie na rynku.

Nie radzisz sobie z ograniczeniami wywołanymi epidemią, boisz się przyszłości, masz problemy, które Cię przygniatają? Możesz skorzystać z pomocy psychologicznej on-line – anonimowo, wygodnie i bezpiecznie.

Pomoc psychologiczna online to inicjatywa Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej, który przygotował akcję „Strefa komfortu PSRP”.  Każdy polski student może skorzystać z terapii online i wziąć udział w webinariach prowadzonych przez specjalistów. Projekt dofinansowało Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Szczególny Jubileusz 90. urodzin obchodzi dzisiaj prof. dr. inż. kpt.ż.w. Mirosław Jurdziński, współtwórca polskiej szkoły nawigacji oraz wyższego szkolnictwa morskiego w zakresie programów i organizacji studiów.

Szanowny Panie Profesorze!

Podmiot udostępniający: