Aktualności

Szanowni Studenci,

Na prośbę przedstawicieli Urzędu Miasta w Gdyni uprzejmie informujemy, iż po raz kolejny ruszył nabór wniosków o stypendia Miasta Gdyni dla studentów będących stałymi mieszkańcami miasta Gdyni.
 

W załączonych dokumentach przekazujemy zasady przyznawania stypendium oraz wniosek stypendialny.


Więcej szczegółów dotyczących stypendium oraz sposobów złożenia wniosków dostępnych jest pod linkiem  https://tiny.pl/74qwq
 

Serdecznie zachęcamy do udziału!

 

Zapraszamy do udziału w Konferencji Młodych Okrętowców, organizowanej wspólnie przez The Confederation of European Maritime Technology Societies (CEMT) oraz Towarzystwo Okrętowców Polskich "Korab". Konferencja jest poświęcona prezentacji dorobku głównie świeżo upieczonych absolwentów studiów związanych z okrętownictwem, oceanotechniką oraz inżynierią mechaniczną z całego świata. Udział jest bezpłatny pod warunkiem uprzedniej rejestracji, a konferencja jest realizowana w sposób zdalny.

Na zebraniu Katery Nawigacji w dniu 28 września pożegnaliśmy odchodzącego na emeryturę dr hab. inż. Jacka Januszewskiego, prof. UMG.
Prof. J. Januszewski pracował w Uczelni nieprzerwanie od 1 stycznia 1973 r. 

 

Informujemy, że nasz pracownik mgr inż. Aleksandra Wawrzyńska z Katedry Transportu i Logistyki po publicznej obronie rozprawy doktorskiej, decyzją  Rady Dyscypliny Naukowej Inżynieria Lądowa i Transport Politechniki Gdańskiej uzyskała stopień 

doktora nauk inżynieryjno-technicznych
w dyscyplinie inżynieria lądowa i transport
specjalności budownictwo morskie

Strony

Podmiot udostępniający: 

WN

Wytworzył informację:

Tomasz Neumann
24.03.2017
Wprowadzenie:
T.Neumann 24.03.2017
Ostatnia modyfikacja:
a.kaizer 21.10.2020