Aktualności

KOMUNIKAT DZIEKANA WYDZIAŁU NAWIGACYJNEGO W SPRAWIE ORGANIZACJI ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH W SEMESTRZE LETNIM ROKU AKADEMICKIEGO 2020/2021

Wszystkie zajęcia dydaktyczne na kierunku Transport na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia będą realizowane wyłącznie w trybie zdalnym, z wykorzystaniem urządzeń i technik kształcenia na odległość.

Studenci Koła Naukowego Innowacyjnych Systemów Transportowo-Logistycznych serdecznie zapraszają na studencką konferencję naukową "IV Forum Transportowe Młodych". Tegoroczna edycja odbędzie się 26 marca 2021 roku w formie zdalnej na platformie ZOOM.

Temat konferencji to: "Globalne Trendy Logistyki Przyszłości".

Nietuzinkowe przedmioty na aukcjach internetowych, a wśród nich dwie niepowtarzalne, marynistyczne lampy wykonane przez studentów i pracowników Wydziału Mechanicznego - tak zapowiada się tegoroczny udział Uniwersytetu Morskiego w Gdyni w 29. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Uniwersytet Morski w Gdyni (UMG) po raz kolejny przyłączy się do wspólnego grania z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy (WOŚP). Finał z głową - to hasło przewodnie tegorocznej zbiórki.

Podmiot udostępniający:

WN